Pokażemy ci miejsca dla prawdziwych facetów

Odwiedzisz strzelnice , będziesz pilotował samolot, poprowadzisz wóz bojowy.
Nocą we Lwowie zaczynasz oddychać innym powietrzem.
Poczujesz Lwów na własnej skórze.

O Nas

Lwów, miasto z bogatą polską tradycją kojarzy nam się z pomnikami polskiej historii. Ale….. Lwów dzisiaj to miasto, które żyje innym życiem, miasto o którym nie będziesz mógł zapomnieć. Zabierzemy Cię w podróż po dzisiejszym Lwowie. Możemy pojechać 9 osobowym busem lub polecieć samolotem ,Ty decydujesz. Pokażemy ci miejsca dla prawdziwych facetów. Odwiedzisz strzelnice , będziesz pilotował samolot, poprowadzisz wóz bojowy. Skok spadochronowy dostarczy ci mnóstwo adrenaliny, paintball, bowling i bilard dopełnią to co pokażemy ci za dnia. Nocą we Lwowie zaczynasz oddychać innym powietrzem. Duch przeszłości miesza się z teraźniejszością. Kafejki, knajpki, puby, otwierają się dla was, kusząc zapachami, smakami. Dym fajek wodnych unosi się na każdym rogu potęgując niepowtarzalny klimat lwowskiej nocy. Odwiedzisz z nami małe klimatyczne kluby, gdzie poczujesz Lwów na własnej skórze. Zabierzemy Cię do klubu gdzie jednej nocy bawi się trzy tysiące osób z czego dwa tysiące to piękne Słowianki. Zobaczysz to czego nie zobaczy zwykły turysta. Lwów nocą to inny zaklęty świat, to przygoda jak z filmu.

DLA PRAWDZIWYCH FACETÓW

Strzelnica, miejsce w którym każdy mężczyzna odnajdzie swoje marzenia i spełni fantazje. Broń zawsze dawała poczucie siły, bezpieczeństwa i niezależności. Otrzymasz możliwość poczuć jak „kopie” kałasznikow. Dotkniesz prawdziwej broni, poczujesz zapach prochu. Bojowy wóz pancerny BRDM2 , zabierze Cię w teren. Poczujesz jego moc gdy zasiądziesz za sterami tego potwora. Sprawdzisz swój refleks strzelając do rzutek. Najlepszy wygrywa nagrodę. Nagrodę tylko dla mężczyzn .

Podróż do Lwowa
dla prawdziwych facetów

Piękne kobiety, broń, pieniądze i tajemnica. To żywioł prawdziwego mężczyzny.To on daje nam siłę do działania i napełnia nasze życie sensem. Jeżeli myślisz podobnie jesteś we właściwym miejscu. Z nami poczujesz adrenalinę gdy wyskoczysz z samolotu, poczujesz moc wozu bojowego i zapach prochu. Przywitasz się z legendą broni palnej, kałasznikowem. A wieczorem niczym James Bond , limuzyną pojedziesz do wytwornego klubu.W twoich rekach zostawiamy czy znajdziesz tam swoja piękną Panią. Czy możesz to przeżyć? Pytanie, czy odważysz się to przeżyć?

Lwów nocą to inny zaklęty świat, to przygoda jak z filmu.

WIECZORY KAWALERSKIE

Wieczór który zapadnie na zawsze w pamięci

Ostatni wieczór wolności, kiedy nie trzeba się spowiadać z każdej minuty. Wieczór pełen zabawy. Spędź go z przyjaciółmi we Lwowie. Skok ze spadochronem ,czy męska zabawa z bronią będą niecodziennym dodatkiem do całonocnej imprezy w renomowanym klubie. Muzyka, taniec , śpiew , kwintesencja wolności. Po takiej nocy należy ci się wypoczynek przed powrotem do domu. Zadba o to hotelowe spa, gdzie w ciszy sauny i w bąbelkach jacuzzi odpoczniesz nabierzesz siły na następne 50 lat szczęśliwego pożycia.

LWÓW NOCĄ

Odwiedzisz z nami trzy renomowane lwowskie kluby.

Zaczniemy od klubu De Luxe. Klub w którym dobra zabawa będzie przeplatana pokazami barmańskimi, lokalnymi trunkami i atrakcjami dla prawdziwych facetów. Klub Malewicz to klub z rozmachem, klub w którym spotkasz trzy tysiące rozbawionych gości. Muzyka oraz występy sceniczne rozgrzeję Cię do białości. A na deser to co najlepsze klub Rafinat. Ale o nim …………nic się nie dowiesz. Deser niech zostanie niespodzianką.

LIMUZYNY I PARTY BUS

W takcie luksusowego weekendu nie może zabraknąć luksusowego transportu.

Do klubu pojedziesz 10 metrową limuzyną. 300 kM ukrytych pod maska Humera przewiezie Cię z hotelu do klubu. Wewnątrz limuzyny znajdziesz bar, 4 telewizory, lustrzany sufit. Wrócisz Party Busem wyposażonym we wszystko co powinno być w dobrym klubie od oświetlenia i nagłośnienia zaczynając ,na dobrej zabawie kończąc.

PAINTBALL KRĘGLE BILARD

Kto lepszy, kto szybszy?

Kto potrafi sie ukryć, a kto działa strategicznie? Kto wygra ,kto przegra? Paintball da szybką odpowiedź na te pytania. Broń pneumatyczna , kulki z farba ,a emocje i adrenalina jak na prawdziwym polu walki. Kto nie z nami ten przeciwko nam. Odwiedzimy też centrum rozrywki z 5 stołami bilardowymi i kilkoma torami do bowlingu . Dobra zabawa w dobrym towarzystwie. Tego nie może zabraknąć na męskim wypadzie do Lwowa

Z LOTU PTAKA

Skok spadochronowy to przeżycie tylko dla twardzieli.

Skok spadochronowy to przeżycie tylko dla twardzieli. Cztery tysiące metrów nad powierzchnią ziemi. Pięćdziesiąt sekund wolnego spadania z prędkością 240 km na godzinę. To coś ,o czym będziesz opowiadał wnukom. Pilotowałeś samolot? Będziesz miał taka możliwość .Pod okiem doświadczonego instruktora przeżyjesz podniebną przygodę. Poczujesz się jak James Bond. Wystarczy że się odważysz

HOTELE

Czterogwiazdkowy hotel LH

Hotelem który wybraliśmy dla Ciebie jest nowo postawiony, czterogwiazdkowy hotel LH. Hotel wraz nowoczesnym centrum Spa. Pokoje o najwyższym standardzie ,nowoczesny wystrój ,szklane ściany . Powiew luksusu na każdym kroku. Po atrakcjach nocy odpoczniesz w saunie , zrelaksujesz się w jacuzzi i wrócisz do formy na basenie. Osobisty trener zadba o twoją kondycję w profesjonalnie wyposażonej siłowni. Relaksujący masaż postawi Ciebie na nogi przed następnym pełnym atrakcji dniem

Partnerzy

CENNIK I DATY

Cena wyjazdu zależy od bardzo wielu czynników. Możemy zorganizować wyjazd trzy lub czterodniowy, pojechać lub polecieć, zamieszkać w trzy lub cztero gwiazdowym hotelu. Moc atrakcji również wpłynie na cenę. Możesz pojechać już za 996 zł ,albo polecieć nawet za 5000 zł. Dlatego zachęcamy do kontaktu abyś dopasował cenę do swoich preferencji. Zbierz paczę znajomych i zapytaj o cenę. Wprzypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu i ceny.

Kontakt

Obsługujemy teren całej Polski.